PRONAR WHEELS – PRODUCENT KÓŁ OD PONAD 20 LAT

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją kół stosowanych w maszynach rolniczych, sektorze komunalnym, sprzętach budowlanych i leśnych.

Fabryka Narew
Fabryka Pronar

Początkowo nasze koła powstawały w celu wyposażenia maszyn Pronar. Z uwagi na potrzeby zewnętrznych odbiorców, z biegiem czasu nasza produkcja kół znacznie wzrosła. Aktualnie posiadamy ponad 450 typów kół skręcanych i spawanych, co daje 10 000 możliwych konfiguracji.  Co najważniejsze w ofercie mamy koła w rozmiarach od 6 do 54 cali średnicy i od 4,25 do 44 cali szerokości. Nasze produkty eksportujemy na wszystkie kontynenty. Dodatkowo w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów z całego świata tworzymy coraz to nowsze projekty.

W czym się specjalizujemy?

Pronar Wheels - Koła i opony

Produkcja kół, tarcz i obręczy.

Dual Combine Wheels by Pronar Wheels

Sprzedaż kół, tarcz i obręczy.

Magazyn opon

Krajowa dystrybucja opon.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ?

Pronar Wheels - Koła i opony

Wykorzystujemy innowacyjne technologie

Nasze koła produkujemy przy użyciu maszynach, które sami zaprojektowaliśmy. Dzięki temu możemy je stale udoskonalać i rozbudowywać, a w części prac wyręczają nas roboty. Z każdym rokiem wdrażamy coraz więcej nowych i przy tym przyjaznych środowisku rozwiązań produkcyjnych.

Pronar Wheels - Koła i opony

Testujemy w akredytowanych laboratoriach

Koła i opony zanim trafią do Klienta są szczegółowo badane w naszym CBR (Centrum Badawczo-Rozwojowym). Prowadzimy analizy komputerowe MES, testy trwałości zmęczeniowej stali i gumy. Ponadto wykonujemy symulacje jazdy z obciążeniem oraz testy trwałości powłoki malarskiej w solnej komorze.

Koła i Opony

Projektujemy w środowisku 3D

Tworzymy koła dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nowoczesne projektowanie trójwymiarowe pozwala nam opracować najbardziej optymalne rozwiązania w zakresie konstrukcji. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję niezawodności koła podczas użytkowania w warunkach zgodnych z jego przeznaczeniem.

Pronar Wheels - Koła i opony

Działamy zgodnie z systemem Lean Manufacturing

Jakość towarzyszy nam na każdym etapie produkcji. Wiedza kluczem do sukcesu, dlatego szkolimy naszych pracowników oraz stale rozwijamy i udoskonalamy procesy produkcyjne. To pozwala nam tworzyć produkty bezpieczne i maksymalnie dopasowane do potrzeb naszych odbiorców.