Employee Trainings

Podnoszenie kwalifikacji zawodowych

Szkolenia w Pronarze planujemy tak, aby pracownicy przygotowani do pracy od strony teoretycznej mogli szybko zdobyć praktyczne doświadczenie. Teoria połączona z praktyką przynosi dobre efekty.

Każdego roku szkolenia w Pronarze przeprowadzamy coraz częściej. Najwięcej z nich dotyczy pracowników nowo zatrudnionych lub przeniesionych na stanowisko o zupełnie innej specyfice niż poprzednie. W ubiegłym roku pracownicy Pronaru najczęściej podnosili swoje kwalifikacje w zakresie elektrohydrauliki, obsługi serwisowej, wad odlewów i metod im zapobiegania oraz obsługi suwnic i wózków. Przede wszystkim główny cel tych szkoleń to szybkie i efektywne przygotowanie do nowych zadań w ramach obowiązków wynikających z danego stanowiska pracy. W ich wyniku wzrasta efektywność oraz zaangażowanie i pewność siebie pracowników, którzy nie obawiają się popełniania błędów podczas wykonywania nowych zadań. Osoby, które szkolą to pracownicy Pronaru z dużym doświadczeniem zawodowym i potrafiący przekazać posiadaną wiedzę.

Fabryki Pronaru stale wyposażamy w coraz nowocześniejsze linie produkcyjne z zastosowaniem coraz bardziej innowacyjnych technologii. Wymaga to ciągłego doskonalenia kadry technicznej. Dlatego też pracownicy muszą nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, aby sprostać związanym z tym zadaniom.

Pronar, jako krajowy lider w produkcji maszyn rolniczych i komunalnych, dysponuje szeroko rozwiniętą siecią handlową w Polsce i w ponad sześćdziesięciu krajach świata, co zapewnia systematyczny wzrost sprzedaży. Ze względu na to, że olbrzymia część produkcji Pronaru jest eksportowana, niezbędne jest stałe doskonalenie umiejętności językowych handlowców.
Pod koniec każdego roku w Pronarze przeprowadzmy okresowe roczne oceny pracowników. Określany jest również rodzaj oraz zakres doskonalenia zawodowego, jakie danemu pracownikowi czy grupie pracowników będzie w najbliższym czasie potrzebne.
Interesuje Cię kariera w Pronar? Chcesz rozwijać się zawowodowo? Może akurat szukamy Ciebie? Odwiedź zakładkę kariera na naszej stronie bądź na stronie pronar.pl by sprawdzić listę stanowisk, na które prowadzimy obecnie rekrutację. Informacje na temat wolnych stanowisk znajdziesz również na profilach Pronar oraz Pronar Wheels w serwisie LinkedIn.
Rafał Mazur Zastępca Dyrektora ds. Handlu i Marketingu

Rafał Mazur

Zastępca Dyrektora ds. Handlu i Marketingu

Udostępnij artykuł:

Poprzedni wpis
Oprogramowanie MES | Szybsze wdrażanie wyrobów
Następny wpis
Kontrola jakości na Wydziale Kół Tarczowych