CENTRUM MONTAŻOWE PRONAR

którego głównym zadaniem jest produkcja i dostawa kompletnych kół wraz z oponami do fabryk klientów OE lub miejsc przez nich wskazanych.

kompletne
rozwiązania

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów poszukujących rozwiązań zgodnych z zasadami nearshoringu, Pronar Wheels wprowadził dodatkowe usługi w ramach Centrum Montażowego Pronar (CMP), którego głównym zadaniem jest produkcja i dostawa kompletnych kół wraz z oponami do fabryki klientów OE lub lokalizacje przez nich wskazane.

ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Montaż kół na terenie Centrum Montażowego Pronar

Centrum Montażowe Pronar jako jednostka Pronar Wheels, oferuje usługi montażu opon dla klientów RT i rynku OEM oraz wysokiej jakości mocowanie certyfikowane przez SGS/ Michelin dostępne dla linii montażowej OEM w razie potrzeby produkcyjnej. Obuwamy koła od 6″ do 54″ średnicy i maksymalnej masy kompletnych kół do 650 kg. Posiadamy wiele systemów pakowania dostępnych na życzenie klientów (stojaki metalowe, palety drewniane, palety metalowe).

Montaż kół na terenie Centrum Montażowego Pronar
Montaż kół na terenie Centrum Montażowego Pronar
MONTAŻ
OPON
Opony marki TVS Eurogrip

Pronar Wheels jest w stanie zakupić opony dla swojego klienta OEM i zadbać o wszystkie związane z nim logistyczne. Pozwala to użytkownikowi końcowemu znacznie obniżyć poziom zapasów, zoptymalizować przestrzeń przeznaczoną do magazynowania w zakładzie i zwiększyć wydajność procesów produkcyjnych. Na rynek OEM, oferujemy opony marek, takich jak Michelin, TVS, Maxam, Petlas, Firestone i wiele innych.

Pronar Wheels świadczy usługi magazynowania i zarządzania zapasami dla klientów OEM. Utrzymujemy śledzenie wszystkich stanów magazynowych i dostarczamy do Twojej lokalizacji w razie potrzeby oraz raportujemy i monitorujemy poziomu stanów magazynowych. Posiadamy ponad 10 000 m2 dostępnych w ogrzewanym magazynie. Opcjonalnie – tworzymy zapasy konsygnacyjne klienta w Pronar Wheels.

PRZESTRZEŃ
MAGAZYNOWA
Dostawy Just-in-time
Dostawy
just-in-time
  • Ponad 20 lat doświadczenia w dostawach JIT i JIS do OEM.
  • Dostawy zgodnie z harmonogramem, który odpowiada potrzebom klienta.
  • Magazyn położony w środku EUROPY, w pobliżu głównych polskich autostrad i lotnisk.
  • Krótki czas dostawy do wszystkich europejskich fabryk.
  • Przesyłki wykonywane 5 dni w tygodniu.
  • Wysyłki przez przewoźników Pronar Wheels lub przez wskazanych przez kilenta.
  • Kontakt 24h/dobę.
  • Doświadczenie w logistyce na 6 kontynentach.

Pronar Wheels to również dystrybutor opon światowych producentów!
Jeśli szukasz rzetelnego dostawcy opon