Pronar Wheels employees at TVS Eurogrip

Wizyta w TVS Eurogrip

Wielka inwestycja naszego partnera

Pod koniec września partner biznesowy Pronar Wheels – indyjska firma TVS Eurogrip – uruchomił w Maduraju (południowa część Indii, stan Tamilnadu) swoją najnowocześniejszą fabrykę, w której wytwarza opony radialne z segmentu off-highway. W uroczystości otwarcia zakładu uczestniczyli nasi pracownicy.

TVS Eurogrip poszerza asortyment

TVS Eurogrip produkuje rocznie ponad 41 mln opon, osiągając obroty w wysokości 12 mld dolarów. Pronar od 2008 roku, kupując od indyjskiego partnera ogumienie, może sprzedawać kompletne koła.

Rafał Mazur

TVS Eurogrip jest jednym z kluczowych partnerów biznesowych Pronar Wheels. Dzięki tej współpracy możemy poszerzać ofertę naszych produktów i sprzedawać kompletne koła ogumione do maszyn rolniczych oraz przemysłowych. Dlatego razem z kolegami z Pronar Wheels gorąco namawialiśmy naszego indyjskiego partnera do tej inwestycji. Cieszymy się, że została ona zrealizowana.

Pronar Wheels at TVS Eurogrip

Pronar także inwestuje. Zainstalowane w nowej fabryce w Narwi  najbardziej innowacyjne urządzenia i linie produkcyjne umożliwiają wytwarzanie kół tarczowych na zamówienia światowych koncernów (np. AGCO). Z tak szerokim wyborem opon TVS Eurogrip i wielu rodzajów kół tarczowych produkowanych w Narwi, Pronar Wheels plasuje się w ścisłej światowej czołówce największych dostawców kół ogumionych.

Pronar Wheels employees with the employees of TVS Eurogrip
Pronar Wheels employees with the employees of TVS Eurogrip
Mateusz Gudz - Tyre Wholesale Manager

Mateusz Gudz

Kierownik Hurtowni Opon

Udostępnij artykuł:

Poprzedni wpis
Byliśmy na Up To Date Festival!
Następny wpis
Modernizacja magazynu