Slide Pronar Wheels - Koła i opony SETEK OPON
Sprawdź WYBIERAJ SPOŚRÓD
Czytaj więcej KOMPLETNE ROZWIĄZANIA
KÓŁ OGUMIONYCH
Pronar Wheels - Koła i opony Sprawdź SPRAWDŹ OFERTĘ KÓŁ TARCZOWYCH Pronar Wheels - Koła i opony Sprawdź DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O
PRONAR WHEELS

KOŁA I OPONY DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB

0

Typów kół

0

Konfiguracji kół

0

Rozmiarów opon

0

Opon w magazynie

Pronar jest największym

PRODUCENTEM KÓŁ TARCZOWYCH

01 | PROJEKT10%

10%

Nasi inżynierowie projektują koła w oparciu o europejskie i światowe standardy ETRTO, EUWA i TRA.

02 | WIZUALIZACJA20%
20%

Tworzymy projekt koła w 3D, aby ocenić jego wygląd i parametry techniczne.

03 | SUROWIEC30%
30%

Zamawiamy stal u sprawdzonych dostawców – U.S. Steel oraz ArcelorMittal.

04 | PRZYGOTOWANIE STALI40%
40%

Stal składujemy we własnej hurtowni stali w Narwi, gdzie tniemy materiał na odpowiednie wielkości w ramach przygotowania do dalszej obróbki podczas produkcji.

05 | PROFILOWANIE OBRĘCZY50%
50%

Na samodzielnie opracowanych maszynach do profilowania tworzymy obręcze o grubości od 3 do 10 mm i szerokości do 44 cali.

06 | TŁOCZENIE TARCZ60%
60%

Fabryka Pronaru w Narewce wycina i tłoczy tarcze do kół.

07 | SPAWANIE ELEMENTÓW70%
70%

Stalowe felgi, tarcze i obręcze łączone są ze sobą przez nasze roboty spawalnicze. Dzięki nim możemy zachować najwyższą powtarzalność naszych kół.

08 | ZABEZPIECZENIE POWŁOKI80%
80%

Zespawane koła kierowane są do malarni. Tu w pierwszej kolejności zabezpieczamy ich powierzchnię wykorzystując do tego nowoczesne i ekologiczne rozwiązania – nanoceramikę i kataforezę. To połączenie gwarantuje wysoką odporność na korozję i doskonałe przygotowanie powierzchni do malowania.

09 | MALOWANIE PROSZKOWE90%
90%

Koła są malowane proszkowo na naszej zautomatyzowanej linii malarskiej. Oferujemy klientom pełną paletę kolorów RAL, w tym kolory specjalne.

10 | TESTY I BADANIA100%
100%

Zanim koła trafią do Klientów, przeprowadzamy szereg badań i testów w naszym Centrum Badawczo-Rozwojowym oraz niezależnych laboratoriach, z którymi współpracujemy. Sprawdzenia obejmują: analizy komputerowe FEM (MES), symulację jazdy z obciążeniem, symulację jazdy na zakrętach, badania składu chemicznego, twardości, udarności i trwałości zmęczeniowej stali, badania mikro- i makroskopowe, testy ultradźwiękowe i rentgenowskie oraz testy trwałości powłoki malarskiej w solnej komorze klimatycznej.

JESTEŚMY KRAJOWYM DYSTRYBUTOREM OPON

W naszej ofercie znajdziesz opony topowych producentów:

CZUJEMY SIĘ ODPOWIEDZIALNI SPOŁECZNIE

Pronar Wheels - Koła i opony

Spełniamy ogólnoświatowe normy

Wdrożyliśmy i konsekwentnie utrzymujemy system zarządzania jakością ISO 9001:2015 od 2001 roku. Projektujemy koła według globalnych standardów ETRTO, EUWA, TRA. Stosujemy procedury sprawdzające: PPAP-APQP, 8D Reports, FMEA, Pareto Analysis. Podsumowując, mogą mieć Państwo pewność, że koła i opony, które oferujemy spełniają europejskie i światowe normy.

Pronar Wheels - Koła i opony

Dbamy o środowisko

Posiadamy certyfikat ISO 14001:2005, potwierdzający nasze działania na rzecz ochrony środowiska i zapobiegania zanieczyszczeniom. Na przykład koła Pronar w końcowej fazie produkcji poddawane są wieloetapowemu malowaniu z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań takich jak nanoceramika i kataforeza.

Zatrudniamy tysiące osób

Wszystkie fabryki Pronaru, w tym nasza produkcja kół, ulokowane są w małych miejscowościach. W rezultacie Pronar jest zazwyczaj największym pracodawcą w okolicy. Zdajemy sobie sprawę z ciążącej na nas odpowiedzialności, dlatego naszą działalność prowadzimy z poszanowaniem interesów lokalnych społeczności i otaczającej nas przyrody.

ODWIEDZAJĄC NASZ SERWIS MASZ BLIŻSZE SPOJRZENIE

na każdy aspekt Pronar Wheels, to jak działamy i co robimy każdego dnia.

Menu