fbpx

CENTRUM MONTAŻOWE PRONAR

którego głównym zadaniem jest produkcja i dostawa kompletnych kół wraz z oponami do fabryk klientów OE lub miejsc przez nich wskazanych.

kompletne
rozwiązania

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie klientów poszukujących rozwiązań zgodnych z zasadami nearshoringu, Pronar Wheels wprowadził dodatkowe usługi w ramach Centrum Montażowego Pronar (CMP), którego głównym zadaniem jest produkcja i dostawa kompletnych kół wraz z oponami do fabryki klientów OE lub lokalizacje przez nich wskazane.

ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Centrum Montażowe Pronar jako jednostka Pronar Wheels, oferuje usługi montażu opon dla klientów RT i rynku OEM oraz wysokiej jakości mocowanie certyfikowane przez SGS/ Michelin dostępne dla linii montażowej OEM w razie potrzeby produkcyjnej. Obuwamy koła od 6″ do 54″ średnicy i maksymalnej masy kompletnych kół do 650 kg. Posiadamy wiele systemów pakowania dostępnych na życzenie klientów (stojaki metalowe, palety drewniane, palety metalowe).

MONTAŻ
OPON

Pronar Wheels jest w stanie zakupić opony dla swojego klienta OEM i zadbać o wszystkie związane z nim logistyczne. Pozwala to użytkownikowi końcowemu znacznie obniżyć poziom zapasów, zoptymalizować przestrzeń przeznaczoną do magazynowania w zakładzie i zwiększyć wydajność procesów produkcyjnych. Na rynek OEM, oferujemy opony marek, takich jak Michelin, TVS, Maxam, Petlas, Firestone i wiele innych.

Pronar Wheels świadczy usługi magazynowania i zarządzania zapasami dla klientów OEM. Utrzymujemy śledzenie wszystkich stanów magazynowych i dostarczamy do Twojej lokalizacji w razie potrzeby. Raportujemy i monitorujemy poziomu stanów magazynowych. Posiadamy ponad 10 000 m2 dostępnych w ogrzewanym magazynie. Opcjonalnie – tworzymy zapasy konsygnacyjne klienta w Pronar Wheels.

PRZESTRZEŃ
MAGAZYNOWA
Dostawy
just-in-time
  • Ponad 20 lat doświadczenia w dostawach JIT i JIS do OEM.
  • Dostawy zgodnie z harmonogramem, który odpowiada potrzebom klienta.
  • Magazyn położony w środku EUROPY, w pobliżu głównych polskich autostrad i lotnisk.
  • Krótki czas dostawy do wszystkich europejskich fabryk.
  • Przesyłki wykonywane 5 dni w tygodniu.
  • Wysyłki przez przewoźników Pronar Wheels lub przez wskazanych przez kilenta.
  • Kontakt 24h/dobę.
  • Doświadczenie w logistyce na 6 kontynentach/

Pronar Wheels to również dystrybutor opon światowych producentów!
Jeśli szukasz rzetelnego dostawcy opon

Menu