President of the Republic of Poland in Pronar Exhibition Centre

Prezydent RP w Centrum Wystawowym Pronar

8 czerwca w naszym nowo otwartym Centrum Wystawowym Pronaru w Siemiatyczach gościliśmy Prezydenta RP Andrzeja Dudę. Prezydent podsumowując swą wizytę stwierdził, że nasza firma jest niekwestionowanym „top of the top” pod względem rozwoju i postępu technologicznego.
Prezydent przybył do nas w towarzystwie szefa jego gabinetu Paweła Szrota oraz sekretarzy stanu Adama Kwiatkowskiego i Wojciecha Kolarskiego. Obecni byli również Artur Kosicki, marszałek województwa podlaskiego, Bogdan Paszkowki, wojewoda podlaski oraz starosta siemiatycki Marek Bobel. Odwiedzających przywitał inicjator całej wystawy oraz Prezes Rady Właścicieli Pronaru Sergiusz Martyniuk.

Andrzej Duda

Z dumą odwiedzam takie firmy jak ta, bo jest to właśnie przykład tego, że – po pierwsze – Polak potrafi, a po drugie – że polski przemysł, rzeczywiście absolutnie rodzimy, może być na absolutnie najwyższym światowym poziomie; bo to nie jest tylko europejski, to jest absolutnie światowy poziom. To jest top of the top. I jest to dla mnie wielka radość.

President of the Republic of Poland in Pronar Exhibition Centre
Na terenie oddziału Pronaru w Siemiatyczach są umiejscowione dwie hale wystawowe – nam przypadła jedna z nich. W naszej części wystawowej do gości dołączył dyrektor Pronar Wheels Wojciech Tomkiel, który opowiedział gościom czym zajmuje nasz dział. Nasze Centrum Wystawowe podzieliliśmy na dwa działy – dział produkcji kół oraz dział hurtowni opon. Goście nie kryli zdumienia widząc różnorodność rozmiarów, kolorów oraz typów felg, które zaprezentowaliśmy na wystawie.
Prezydent zwrócił uwagę na największa oponę do maszyn rolniczych na świecie. Koło ogumione było wyższe od wszystkich obecnych wówczas w Centrum Wystawowym. Koła tego typu są stosowane na największych polach uprawowych na świecie zlokalizowanych głównie na terenie Stanów Zjednoczonych. 50 calowe felgi wraz z oponami napędzają siewniki precyzyjne oraz wozy przeładowcze. Drugim eksponatem cieszącym się największym zainteresowaniem była ta sama felga lecz już bez opony. Dopiero bez niej da się zrozumieć jak głębokie jest to koło.

Oprowadzający Prezydenta dyrektor Pronar Wheels opowiedział gościom jak skomplikowany proces stoi za produkcją felgi o tak niecodziennym kształcie. Koło tego typu jest cięte wpół tak, by w środek można było wspawać jeszcze jedną, szeroką obręcz.

President of the Republic of Poland in Pronar Exhibition Centre
Goście również nie kryli zdumienia widząc asortyment opon, z czego każda z nich różniła się rozmiarem, szerokością czy też typem zastosowania. Opony marek, z którymi na co dzień współpracuje hurtownia opon Pronar Wheels rozrasta się proporcjonalnie do zapotrzebowani naszej klienteli. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na pokazanie nie tylko samych felg, ale również asortymentu naszego magazynu. Najlepsze jest to, że największe opony dopiero wkrótce się tam pojawią.
President of the Republic of Poland in Pronar Exhibition Centre
Chcielibyśmy jeszcze raz podziękować wszystkim osobom, które gościliśmy na terenie naszego nowo powstałego Centrum Wystawowego Pronar. Wystawa zrobiła wrażenie na wszystkich z naszymi pracownikami włącznie – w końcu ciężko jest pojąć osiągnięcia oraz potęgę firmy, która ma tak wiele oddziałów i tak wielu pracowników. Zainteresowanych pełną relacją z wizyty w pozostałych częściach Centrum Wystawowego zapraszamy na artykuł, który się znajduje na stronie pronar.pl. Jeszcze raz – dziękujemy za wizytę.
Daniel Grygoruk Specjalista ds. Marketingu

Daniel Grygoruk

Specjalista ds. Marketingu i wsparcia sprzedaży

Udostępnij artykuł:

Poprzedni wpis
Czym się zajmuje Biuro Rozwoju Pronar Wheels?
Następny wpis
Zaawansowana Automatyka Spawania