Pronar Multifit Wheel configuration

Nowy cykl filmów technicznych

W Pronar Wheels wierzymy, że podstawą rozwoju jest dostęp do wiedzy. Jedną z dziedzin, która w ostatnich latach zyskuje na popularności i nowoczesności jest rolnictwo. Zapotrzebowanie na żywność rośnie z roku na rok, a odpowiedzialność za zwiększenie jej produkcji spoczywa właśnie na barkach rolników i na osiach ich maszyn. Wyzwanie nie tylko stoi przed ludźmi pracującymi w gospodarstwach rolnych, lecz także przed producentami maszyn, których zadaniem jest produkcja narzędzi umożliwiających pracę na najwyższych obrotach bez przestojów.

Dlatego też podjęliśmy decyzję nad zapoczątkowaniem nowej serii filmów technicznych. Z naszych produkcji będzie można dowiedzieć się istotnych, lecz nie powszechnie znanych faktów na temat tego, co napędza każdy biznes – czyli na temat kół i opon.

Filmem otwierającym nasz cykl jest produkcja traktująca o kołach Pronar Multifit. O naszym autorskim rozwiązaniu wspominaliśmy już przy wielu okazjach, lecz jeszcze nigdy tak dogłębnie. Z pierwszego epizodu naszej serii dowiecie się jakie jest zastosowanie kół Multifit, komu się przydadzą, oraz w jaki sposób mogą one ułatwić pracę przy uprawach międzyrzędowych.

W kolejnych epizodach podzielimy się z wami wiedzą na temat kół i opon oraz ich odpowiedniego doboru. Planujemy filmy traktujące o felgach do poszczególnych maszyn, nie tylko z sektora rolniczego. Zajrzymy również za kurtynę produkcji, gdzie opowiemy wam o technologiach wykorzystywanych przy wytwarzaniu i testowaniu felg. W skrócie – opowiemy w jaki sposób napędzamy biznesy na całym świecie.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do obserwowania naszego kanału w serwisie YouTube oraz naszych stron na social media, gdzie znajdziecie kolejne filmy z serii „How Does It Roll?”.

P.S. Jeśli macie jakieś pytania na temat filmu, zapraszamy do ich zadawania w sekcji komentarzy pod filmem.

Daniel Grygoruk Specjalista ds. Marketingu

Daniel Grygoruk

Specjalista ds. Marketingu i wsparcia sprzedaży

Udostępnij artykuł:

Poprzedni wpis
Warsztaty na Politechnice Białostockiej
Następny wpis
Certyfikacja WPQR